MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 15977292
nr 1597 7292
Matsalsgrupp
7 delar, Bord + 6 stolar, Gustaviansk stil. Diameter: 120 cm. Höjd: 73 + 3 iläggx48 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
700 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 februari 2024
kl 18:20:47
12/2 13:27:36
100 kr
12/2 16:46:09
Den Gustavianska stilen